Zebranie KU AZS WSZiB

Zebranie KU AZS WSZiB
19 paź '09

Zapraszamy na zebranie KU AZS WSZiB wszystkich studentów chcącychrozwijać swoje sportowe zainteresowania oraz kontynuować rozpoczętew szkołach treningi do wzięcia czynnego udziału w życiu sportowymw naszej Uczelni.

Środa (21.10.09) godzina 11.45 sala 5K

Będziemy odpowiadać na każde pytanie.
Opowiemy o tym, czym jest i jak działa Akademicki Związek Sportowy WSZiB.
Jakie trzeba spełniać warunki.
Co zrobić by zarazić innych swoją pasją sportową i otworzyć nową sekcję.
Co zrobić, jeśli trenujesz w innym klubie i nie wiesz jak pogodzić naukę w WSZiB z treningami.
Czym jest ISIC.

Jeśli więc chcesz się do nas zapisać już dziś, reprezentować Uczelnie podczas wojewódzkich i ogólnopolskich

zawodów sportowych i powalczyć o stypendium przyjdź na spotkaniew środę, wpłać obowiązkową składkę ISIC będącą równocześniemiędzynarodową legitymacją oraz rocznym ubezpieczeniem (70zł rocznie)i korzystaj z profitów.

Przypominam, że czynne uczestnictwow AZS jest równoznaczne z zaliczeniem z wychowania fizycznego, a dlawszystkich walczących o stypendium naukowe, pracą na rzecz Uczelni.

Pamiętaj, że przynależność do AZS nie jest obowiązkiem a prestiżem!
Przyjdź i przekonaj się sam.

GaleriaGaleriaGaleriaGaleria