Zdobądź tytuł magistra z Informatyki stosowanej w 1,5 roku!

///
Zdobądź tytuł magistra z Informatyki stosowanej w 1,5 roku!
29 sty '24

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie zaprasza do rekrutacji na studia, które rozpoczną się od marca 2024. Absolwenci mają możliwość podjęcia pracy w krakowskich software hausach oraz firmach zajmujących się analizą Big Data – czytamy w Gazecie Krakowskiej.

Informatyka stosowana (studia II stopnia – magisterskie) to jeden z najnowszych kierunków o profilu praktycznym dostępnych w ofercie WSZiB. Program studiów na tym kierunku obejmuje dwie specjalizacje: technologie informatyczne w big data oraz software engineering i produkcja oprogramowania. Studia odbywają się w trybie niestacjonarnym przez 3 semestry – 1,5 roku.

Informatyka stosowana to interesująca propozycja studiów dla osoby chcącej w krótkim czasie zdobyć pogłębioną wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii bazodanowych, sztucznej inteligencji, jak też z zakresu szeroko rozumianej inżynierii oprogramowania. Studia te kształtują również umiejętności niezbędne do pracy na stanowisku kierownika projektów związanych z Big Data lub produkcją oprogramowania. Absolwent otrzyma specjalistyczną i pogłębioną wiedzę z zakresu secure coding oraz secure application development. To unikalna propozycja, która pozwala poszerzyć kompetencje menedżera programisty o kluczowe aspekty związane z zapewnieniem bezpieczeństwa systemów komputerowych podczas produkcji oprogramowania – mówi dr Bartosz Banduła, prof. WSZiB, Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Pełen artykuł dostępny TUTAJ.


Skip to content