Zdalne laboratoria – to możliwe w WSZiB!

Zdalne laboratoria – to możliwe w WSZiB!
11 maj '20

W dobie Covid-19 niektóre uczelnie w naszym kraju odwołują zajęcia, a niektóre prowadzą tylko wykłady. W WSZiB prowadzimy wszystkie przewidziane programem studiów. Również te wymagające kontaktu synchronicznego – zaliczamy do nich przede wszystkim laboratoria informatyczne!

W przypadku studiów inżynierskich nasi wykładowcy prowadzą zdalne zajęcia z przedmiotów, takich jak m.in. systemy operacyjne, bazy danych, języki formalne i kompilatory czy bezpieczeństwo systemów komputerowych. Na studiach licencjackich i magisterskich zajęcia z modelowania i symulacji procesów biznesowych z wykorzystaniem BPMN oraz systemów ERP w biznesie.

U nas każdy student ma szansę poznać cały materiał przewidziany tokiem studiów… nawet w tych trudnych czasach zarazy.