Zbiórka dla hospicjum dziecięcego

11 gru '07

W najbliższą środę i czwartek (12 i 13 grudnia ) na przerwach w naszej uczelni zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz hospicjum dla dzieci. Za zebrane pieniądze zakupimy pampersy, lekarstwa i inne środki higieniczne pozwalające godnie doczekać ostatnich dni.Hospicjum im. Ojca Pio opiekuje się dziećmi, które nie mają, wg współczesnej wiedzy medycznej, nadziei na wyleczenie.Wasze pieniądze pomogą zapewnić opiekę, sprzęt medyczny niezbędny do prowadzenia opieki domowej, a także leki i materiały opatrunkowe.Dzięki temu czas jaki pozostał dzieci będą mogły godnie spędzić w swoim domu, z rodzicami i rodzeństwem, w towarzystwie domowego zwierzaka i wśród swoich ukochanych zabawek.Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w akcji.