Zapraszamy na różowe spotkanie z GHG

///
Zapraszamy na różowe spotkanie z GHG
24 lis '23

Go Healthy Girl wraz z Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości w Krakowie zaprasza studentki, dziewczyny, kobiety na kolejne spotkanie, które odbędzie się 30 listopada z cyklu tych różowych. O zdrowiu!

Co tym razem przygotowaliśmy dla Was:

  • 16:00 – Zdrowie menstruacyjne i inne ciałopozytywne tajemnice! Czyli wszystko o okresie, pms i endometriozie – Barbara Forczek – Iwon (fizjoterapeutka uroginekologiczna).
  • 17:00 – Warsztat automasaż piersi – Judyta Gugulska (fizjoterapeutka).
  • 17:45 – Profilaktyka onkologiczna. Wspólnie obalimy mity o USG piersi i cytologii.

Dlaczego warto przyjść na spotkanie z Go Healthy Girl?

  1. Bo dowiesz się czym, jest zdrowie menstruacyjne i dlaczego miesiączka nie powinna boleć.
  2. Bo dowiesz się jak radzić sobie z bolesnymi miesiączkami i kiedy zgłosić się na konsultację do specjalisty.
  3. Bo dowiesz się, czym jest endometrioza i co ma wspólnego z bolesnymi miesiączkami.
  4. Bo nauczysz się obserwować swoje ciało.
  5. Bo nauczysz się realizować automasaż piersi.
  6. Bo dowiesz się, jaka jest różnica między cytologią na szkiełko, a LBC.
  7. Zdradzimy Ci sekret jak rozluźniać się na fotelu ginekologicznym.

Gdzie?

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie, al. Kijowska 14.

O GHG

Projekt społeczny mający na celu szeroką edukację kobiet z zakresu profilaktyki zdrowotnej. Obejmującej m.in. profilaktykę onkologiczną sfokusowaną na zagadnieniach związanych z wirusem HPV, rakiem szyjki macicy, rakiem piersi, ale także tematami dotyczącymi fizjoterapii mięśni dna miednicy, czyli bolesne miesiączki, endometrioza, nietrzymanie moczu. Zespół #GHG oprócz ginekologów, fizjoterapeutek uroginekologicznych składa się z psychologów, sex coachów, położnych i doul. Go Healthy Girl spotkało się z ponad 3000 kobietami na darmowych wykładach i konsultacjach realizowanych podczas jesiennej kampanii. Współpracują z Uniwersytetami m.in. Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Gdańska i biznesem tj. ABB Polska, State Street Bank Polska, Bonarka City Center, IBM czy Transporeon. Obecnie pracują online, tworząc ogólnodostępne webinary i treści edukacyjne z zakresu #selfcare. Od 2022 roku #GHG jest członkiem Okresowej Koalicji. Specjaliści #GHG są gośćmi TV Kraków, programów śniadaniowych – PNŚ w TVP, audycji radiowych TOK FM, Radio Kraków czy Melo Radio.


Skip to content