Zajęcia on-line w WSZiB ruszyły

Zajęcia on-line w WSZiB ruszyły
14 mar '20

Dziś, tj. 14.03, odbyły się pierwsze w PEŁNI ZDALNE zajęcia organizacyjne studiów podyplomowych w WSZiB w Krakowie.

Mimo wstrzymania zajęć w budynkach dydaktycznych, zgodnie z wytycznymi Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nie zwalniamy tempa i korzystamy z możliwości technologicznych w celu zrealizowania programu kształcenia w tym semestrze.

Możliwości autorskich systemów e-learning WSZIB oraz Microsoft Teams pozwalają przełączyć się do w pełni zdalnego trybu nauki niemal z dnia na dzień.

Dziękujemy studentom za bardzo wysoką frekwencję w wirtualnych spotkaniach.

Pełny cykl kształcenia w tej formie na studiach podyplomowych w zakresie Specjalista baz danych SQL zaczynamy w przyszłą sobotę.

Jeśli obecne zawieszenie zajęć przez Wicepremiera, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w dniach od 12 do 25 marca zostanie przedłużone, metoda zajęć w formie e-learningu oraz zajęć on-line zostanie rozszerzona również na studiach I i II stopnia.