7 wrz '23

Dr Justyna Michniak-Szladerba zaprasza do odsłuchania pierwszego odcinka podcastu Serce i rozum – czyli wszystko o komunikacji i psychologii w biznesie.

Gościem nowego słuchowiska WSZiB jest Daniel Wiśniowski, dyrektor oddziału Santander Bank Polska, ambasador i wolontariusz Fundacji Santander Bank Polska, koordynator grupy pracowniczej „Różnosprawni”, wykładowca i podróżnik.

W podcaście “Serce i rozum – czyli wszystko o komunikacji i psychologii w biznesie” dr Justyna Michniak-Szladerba wraz z zaproszonymi gośćmi ze świata nauki i biznesu będzie starała się znaleźć odpowiedzi na nurtujące każdego managera, HR – owca czy Coacha kariery pytania. Jak opracowywać i wdrażać systemy motywacyjne? Jak negocjować i rozwiązywać konflikty? Jak umiejętnie rozwijać kompetencje miękkie? Jak emocje wpływają na podejmowanie decyzji? Czym jest empatyczna komunikacja?

Zaangażowany pracownik – jak to osiągnąć?

Już dzisiaj możecie odsłuchać rozmowy pt. Zaangażowany pracownik – jak to osiągnąć? Wszystko to w 30 minutowej pigułce dostępnej na Spotify oraz kanale YouTube Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Nowe odcinki publikowane będą w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

Czego dowiesz się z 1 odc. Podcastu Serce i Rozum:

• Jakie znaczenie obecnie w środowisku pracy ma zaangażowany pracownik?
  • Czym charakteryzuje się zaangażowany pracownik?
  • Jak podnieść poziom zaangażowania pracownika?
  • Jak ważna jest empatia ze strony menedżerów w budowaniu zaangażowania?
  • Jak ważne jest wsparcie organizacji w budowaniu zaangażowania?
  • Czy lojalny pracownik to zaangażowany pracownik?
  • Jak budować zaangażowany zespół?

Gość: Daniel Wiśniowski, manager, dyrektor oddziału Santander Bank Polska

Prowadząca: dr Justyna Michniak-Szladerba, adiunktka w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Zachęcamy Was do subskrybowania , obserwowania naszych kont i śledzenia naszego podcastu.