Z życia sportowego naszych studentów! Sukces, sukces…

///
8 maj '10

Wspinaczka – Małopolska Liga Akademicka

 

Kolejnymi godnymi uwagi zawodami była wspinaczka, która dostarczyła nam mocnych wrażeń – szczególnie w wykonaniu kobiet! Impreza odbyła się na obiekcie krakowskiego klubu KS Korona w Podgórzu. Spora konkurencja dała się we znaki – jednak naszym studentkom udało się zdobyć czwarte miejsce drużynowo – otarły się o podium, ale za rok planują poprawić wynik:). To dzięki inicjatywie KU AZS WSZiB po raz pierwszy reprezentowaliśmy Uczelnię w tej dziedzinie sportu.

 

Tenis ziemny – Małopolska Liga Akademicka

 I w tej konkurencji możemy pochwalić się punktowanymi miejscami! W tym roku frekwencja na wszystkich imprezach dopisuje, a co za tym idzie zwiększa się ich poziom i konkurencja – z roku na rok coraz trudniej, nawet Aga Radwańska mogła by mieć ciężki orzech do zgryzienia – nie mówiąc już o siostrach Venus. Nie mniej jednak naszym studentkom udało się zdobyć czwarte miejsce (znowu pechowe, tuż obok podium),  mężczyznom dalsze- siódme, lecz nadal punktowane miejsce.

Obie kobiece drużyny, które wywalczyły czwarte miejsce wśród wszystkich studentek Małopolskiej Ligi Akademickiej w swoich dyscyplinach sportowych za trud włożony w przygotowania oraz godne reprezentowanie Uczelni czekają w przyszłym, roku stypendia sportowe.

Regulamin przyznawania stypendiów sportowych znajduje się na stronie:

www.azs.wszib.edu.pl

 

Jesteśmy dumni, gratulujemy!


Skip to content