XXIV Finał WOŚP – sztab przy WSZiB w Krakowie

XXIV Finał WOŚP – sztab przy WSZiB w Krakowie
5 lis '15

żżej adresżej adresJuż kolejny raz został utworzony Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. W tym roku będzie to już XXIV finał WOŚP.

Kolejny raz nasz Sztab, jest największym Studenckim Sztabem WOŚP!
10 stycznia 2016 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem:
„Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów”.

Wszystkich (nie trzeba być studentem, kursantem, wykładowcą czy pracownikiem WSZiB w Krakowie), którzy chcą uczestniczyć w XXIV Finale WOŚP i jako Wolontariusze – kwestować podczas finału 10 stycznia 2016 roku są proszeni o wysłanie emaila zgłoszeniowego na adres: sztab.wszib@gmail.com
(email musi zawierać: imię, nazwisko, adres zamieszkania, pesel, numer kontaktowy).

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 12 listopada o godzinie 14:00.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

Na Państwa zgłoszenia odpowiemy już niebawem z chwilą uruchomienia rejestracji przez Centrale WOŚP (najprawdopodobniej maksymalnie do 10 dni) – termin wyznaczony przez Centrale WOŚP w Warszawie.

Akcja organizowana jest przez Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Dla najlepszych Wolontariuszy jak zawsze JM Rektor WSZiB w Krakowie Profesor Włodzimierz Roszczynialski przygotował upominki i nagrody.

Zapraszam Państwa na Facebooka WOŚP WSZiB! Klikamy LUBIE TO 🙂

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości proszę o kontakt na podany wyżej adres.
GaleriaGaleria