XI Szkolny Dzień Kariery w Wieliczce

XI Szkolny Dzień Kariery w Wieliczce
5 mar '20

4 marca 2020 roku Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości brała udział w XI Szkolnym Dniu Kariery w Wieliczce, organizowanym przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Targi odbyły się w Kampusie Wielickim, gdzie prezentowały się zarówno krakowskie uczelnie jak i pracodawcy z małopolski.

Uczelnię reprezentował Pan Prorektor mec. mgr Krzysztof Roszczynialski natomiast Pani Prodziekan dr Magdalena Kowalska-Musiał przeprowadziła prelekcje inaugurującą to wydarzenie pt. „ Od studiów do kompetencji biznesowych”. Uczestnikami tego wydarzenia była młodzież ze szkół ponadpodstawowych z powiatu wielickiego.
Uczelnię przy stoisku reprezentowali studenci, którzy odpowiadali na liczne pytania uczestników wydarzenia.