Wykład otwarty „Bezpieczne zakupy w sieci” realizowany przez Allegro.

Wykład otwarty „Bezpieczne zakupy w sieci” realizowany przez Allegro.
15 lis '19

21 listopada w Uczelni został wygłoszony wykład otwarty pt. „Bezpieczne zakupy w sieci”.

Spotkanie otworzył Pan Mateusz Zając -Regionalny Dyrektor Programów Edukacji Ekonomicznej a wykład poprowadził Pan Filip Przygodzki – Specjalista  zespołu odpowiedzialnego w Allegro.pl za kontrolę legalności ofert oraz wsparcie prawne w Allegro.pl.  Doświadczony trener i wykładowca z zakresu prawa konsumenckiego i bezpieczeństwa transakcji.

Studenci podczas wykładu otrzymali m. in. wiedzę o tym :

• jak modele biznesowe stosowane przez sprzedawców wpływają na poziom bezpieczeństwa kupujących,
  • jak dokonywać bezpiecznych płatności w Sieci,
  • Jakie uprawnienia przysługują Kupującym ( w tym jakie są prawa konsumenta),
  • Gdzie szukać pomocy w przypadku napotkania problemów podczas zakupów internetowych,
  • Co zrobić, aby podnieść poziom swojego bezpieczeństwa.

Wykład prowadzony był w ramach cyklu zajęć realizowanych w programie Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i liczne przybycie studentów.