Wyjazd integracyjny do Zawoji

20 paź '03

W dniach 17 &8211; 19 października odbył się coroczny wyjazd integracyjny studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Tym razem los (a raczej Rafał Krzywda &8211; organizator) rzucił nas u podnóża Babiej Góry, do Zawoji. Najważniejsza informacja z pobytu jest taka &8211; humory i pogoda dopisały. Jak co roku zabawę połączyliśmy ze specjalistycznymi szkoleniami. Jedna grupa zgłębiała tajniki dziennikarstwa, druga szkoliła się w zdolnościach przywódczych i motywacyjnych. A wieczorami wiadomo &8211; integracja pełna parą &8211; przy tańcach i muzyce. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, a w szczególności grupa dziennikarzy, którzy przywieźli napisaną i zredagowana przez siebie gazetkę jednodniową &8211; Życie Zawoji. Szczegóły w najbliższym numerze Multis Multum.