Wybory najmilszej studentki WSZiB

13 maj '04

Podczas imprezy juwenaliowej w klubie &8222;Jama&8221; odbyły się kolejne wybory najmilszej studentki Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Ubiegłoroczna Najmilsza oddała swoją koronę Magdalenie Deli, studentce I-szego roku Informatyki.Cztery kandydatki do tytułu Najmilszej studentki WSZiB 2004 rywalizowały ze sobą w kilku konkursach tematycznych: ulubiony strój z dzieciństwa, popis humoru &8211; wymyślanie komentarzy do rysunków Andrzeja Mleczki oraz najbardziej efektowna konkurencja pt: W gabinecie u Rektora. Uczestniczki konkursu otrzymały zadanie nakłonienia Rektora do ogłoszenia dni rektorskich w dniu 14 maja ze względu na udział studentów w korowodzie juwenaliowym. W tej konkurencji pomysłowością wykazała się nieco męska Józia. Przewidująco na spotkanie z Rektorem, , założyła strój uwydatniający jej &8222;kobiece&8221; wdzieki. Nie udało się jednak ukryć nietypowego zarostu na twarzy Józi, który nieco próbowała zasłonić blond peruką i ciemnymi okularami.