WSZiB wspiera młodych przedsiębiorców

///
7 paź '09

 

W dniach 2 – 5 Lipca odbył się wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla organizatorów VI Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS (jednego z największych studenckich eventów w kraju)  http://www.fpboss.org.pl/.

Inicjatorami pierwszej edycji „AfterBOSS” było Koło naukowe naszej uczelni – Klub Inwestora oraz zaprzyjaźnione Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club.

Mimo niezbyt sprzyjającego dla organizatorów terminu (głównie z powodu obron prac licencjackich i trwającej na niektórych uczelniach sesji) do ośrodka Cesarka znajdującego się w samymy sercu Polski przybyło kilkudziesięciu studentów z Warszawy, Krakowa, Bydgoszczy, Lublina oraz Katowic.


W ciągu czterech dni uczestniczy wzięli udział w dwóch blokach szkoleniowych prowadzonych przez specjalistów z warszawskiej firmy JED. Szkoleniowcy w praktyczny sposób przekazali pryncypantom wiedzę na temat zarządzania zespołem i negocjacji handlowych, a także wprowadzili ich w tematykę NLP.


Warto podkreślić, iż inicjator przedsiewzięcia – uczelniany Klubu Inwestora uzyskał poparcie Rektor WSZiB, który objął główny patronat nad całym eventem i bez którego wyjazd w takim charakterze nie był by możliwy.

Kolejny wyjazd już w przyszłym roku!


Skip to content