WSZiB rozpoczyna współpracę z Inprogress

29 mar '12

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie rozpoczęła współpracę z firmą szkoleniową Inprogress Sp. z o.o.

Pierwszym etapem współpracy było przeprowadzenie szkolenia PRINCE2® dla pracowników Unima2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. Szkolenie było finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W ramach podpisanej umowy o współpracy planujemy wspólną realizację akredytowanych szkoleń – między innymi dotyczącej metodyki zarządzania projektami PRINCE2®. Już niebawem na naszej stronie WWW pojawi się oferta dotycząca certyfikowanych i akredytowanych szkoleń.

Zapraszamy!

PRINCE2® jest zarejestrowanym znakiem handlowym Kancelarii Premiera Wielkiej Brytanii (UK Cabinet Office).