WSZiB patronem naukowym SQLDay 2016

///
5 kwi '16

W dniach 16-18 maja 2016 odbędzie się SQLDay 2016 – jedną z największych w tej części Europy konferencji poświęconych bazom danych, analityce i zagadnieniom Big Data. SQLDay 2016 będzie równocześnie techniczną premierą SQL Server 2016 organizowaną przez społeczność pasjonatów platformy SQL Server!

Na wydarzenie składa się 6 całodniowych warsztatów oraz 48 sesji podzielonych na cztery równoległe ścieżki.

Organizowana przez Polską Grupę Użytkowników SQL Server (PLSSUG) konferencja ma za sobą długą historię — do tej pory odbyło się już siedem edycji tego wydarzenia organizowanego nieprzerwanie od 2009 roku. Ubiegłoroczna edycja odbyła się również we Wrocławskim Centrum Kongresowym i przyciągnęła 400 pasjonatów technologii baz danych i Business Intelligence. Wszystkie wcześniejsze edycje SQLDay były bardzo pozytywnie oceniane, zarówno przez uczestników wydarzenia, jak i najlepszych specjalistów ze środowiska SQL Server. Po sukcesach organizacyjnych poprzednich edycji, organizatorzy przygotowują wydarzenie z jeszcze większym rozmachem.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości objęła konferencję patronatem naukowym. Nasza uczelnia wspiera rozwój grupy, udostępniając sale na jej spotkania od początku działalności PLSSUG w Krakowie.

http://www.sqlday.pl

 

 


Skip to content