WSZiB patronem kampanii Go Healthy Girl!

///
WSZiB patronem kampanii Go Healthy Girl!
21 paź '22

Między 7-14 października w CH Bonarka odbyła się kolejna akcja edukacyjna pt. „Porozmawiaj z nami o seksie i zdrowiu bez tabu” w ramach kampanii społecznej Go Healthy Girl. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości jest partnerem akcji od 5 lat. Zespół #GHG gościł kilkakrotnie w murach Uczelni, realizując wykłady i warsztaty z zakresu zdrowia intymnego. W tym roku w przestrzeni WSZiB mogliście odwiedzić stoisko fundacji z gadżetami i materiałami edukacyjnymi.

Jak co roku uczestniczymy w akcji, wyróżniając się wśród Uczelni z Krakowa. Większość studentów i pracowników WSZIB to kobiety. Ich zdrowie i pomyślność leży nam na sercu — mówi Prof. Włodzimierz Roszczynialski, Rektor WSZIB.

7 października uczestniczyliśmy w uroczystej inauguracji kampanii, w której wzięli udział Prof. dr hab. med. Robert Jach, Nina Gabryś Pełnomocniczka Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Równościowej czy Anna Kozdra Naczelnik Wydziału Obsługi Klientów i Profilaktyk NFZ.

W ramach urodzinowej edycji kampanii w Krakowie z wydarzeń skorzystało ponad 250 kobiet, w tym 60 z darmowego badania USG piersi, a ponad tysiąc oglądało inaugurację online.Skip to content