WSZiB kształtuje liderów cyfrowej zmiany!

WSZiB kształtuje liderów cyfrowej zmiany!
26 maj '23

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie kształtuje liderów cyfrowej zmiany!

Przedsiębiorczość cyfrowa oraz Komunikacja i psychologia w biznesie to nowości na studiach I stopnia, które przygotowała Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie na rok akademicki 2023/2024 – czytamy w Dzienniku Polskim.

Nasi studenci od lat cenią WSZiB za umiejętne selekcjonowanie trendów rynkowych. Tym razem jako uczelnia postawiliśmy na rozwój ich kompetencji jako potencjalnych przedsiębiorców cyfrowych. Z naszych ankiet wynika, że znaczna część studentów WSZiB myśli o prowadzeniu własnego biznesu. Niektórzy z nich już stawiają pierwsze kroki jako przedsiębiorcy internetowi, prowadząc sklepy internetowe czy korepetycje online – mówi Kamil Kowalik, Kierownik ds. Promocji i Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

W zeszłym roku w WSZiB ruszyły także inne kierunki: Marketing cyfrowy, Logistyka oraz Finanse i Rachunkowość na studiach magisterskich. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku po raz kolejny rusza nabór na specjalność finanse w korporacjach międzynarodowych. Studia są finansowane przez partnerów biznesowych – Aon i Jacobs, dzięki czemu są bezpłatne, a student otrzymuje stypendium stażowe za pracę w korporacji.

Rekrutacja trwa!

Cały artykuł dostępny TUTAJ.