Wolontariat Global Citizen

///
15 kwi '13

Nie masz planów na wakacje? Szukasz przygody, wrażeń, wyzwań, nowych ludzi? A może chcesz po prostu pomagać innym i mieszkać przez jakiś czas w międzynarodowym środowisku?

Jeśli tak to nasz program Global Citizen jest właśnie dla Ciebie!

Co to jest Global Citizen?

Global Citizen to międzynarodowy program wymiany dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się swoją kulturą. Każdy kto jest maturzystą, studentem, bądź jest do 2 lat po ukończeniu nauki i nie przekroczył 30 lat może wziąć udział w programie. Realizowany jest on w międzykulturowym otoczeniu w instytucjach takich jak: organizacje pozarządowe, uniwersytety, szkoły, przedszkola lub podczas letnich obozów. Okres wyjazdu zależy od projektu – od 6 do 12 tygodni.

W ramach Global Citizen można wyjechać na jeden z trzech programów : World Issue (odpowiada na problemy współczesnego świata, tj. ekologia, HIV/AIDS), Culture (odkrywanie i dzielenie się naszą kulturą, udział w wydarzeniach kulturalnych) i Management (rozwijanie umiejętności z obszarów zarządzania i marketingu).

Aby wziąć udział w programie wystarczy złożyć aplikację na stronie www.globalcitizen.pl. W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą osoba z AIESEC, która umówi się z Tobą na krótkie spotkanie. A zaraz potem zaprosimy Cię na szkolenie, po którym czekać Cię będzie to co najprzyjemniejsze czyli szukanie jak najlepszych ofert wolontariatów spośród prawie 10 tysięcy przez nas oferowanych.

Jeżeli marzysz o przygodzie w okresie wakacji, niezapomnianych doświadczeniach, poznaniu samego siebie oraz masz chęć zawrzeć nowe znajomości, to Global Citizen jest dla Ciebie.
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami pod adresem globalcitizenkrakow@gmail.com


Skip to content