Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015

///
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015
16 gru '14
Już XII raz został utworzony Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. W tym roku będzie to już XXIII finał WOŚP a zarazem XII Finał WOŚP Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Kolejny raz nasz Sztab, jest największym Studenckim Sztabem WOŚP!
Wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w XXIII Finale WOŚP i jako Wolontariusze – kwestować podczas finału 11 stycznia 2015 roku są proszeni o wysłanie emaila zgłoszeniowego na adres: sztab.wszib@gmail.com
(email musi zawierać: imię, nazwisko, adres zamieszkania, pesel, numer kontaktowy).
Jeśli ktoś z Państwa znajomych, nie jest studentem WSZiB a chciałby kwestować w naszym sztabie bardzo proszę postępować adekwatnie jw. i przesłać na podany adres dane.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!
Na Państwa zgłoszenia odpowiemy dopiero w chwili uruchomienia rejestracji przez Centrale WOŚP (najprawdopodobniej listopad/grudzień) – termin wyznaczony przez Centrale WOŚP w Warszawie.
Akcja organizowana jest przez Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Dla najlepszych Wolontariuszy jak zawsze JM Rektor WSZiB w Krakowie Profesor Włodzimierz Roszczynialski przygotował upominki i nagrody.
Więcej informacji udziela Pan Michał Szafraniec: +48 609694958.

GaleriaGaleria


Skip to content