Wiedza kluczem do sukcesu – spotkanie informacyjne

20 wrz '11

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych pracowników naukowo-dydaktycznych, studentów oraz absolwentów WSZiB (do 12 m-cy po ukończeniu studiów), pracujących lub uczących się w Małopolsce, na BEZPŁATNE szkolenie w ramach projektu”Wiedza kluczem do sukcesu”.

Celem tego projektu jest transfer wiedzy i technologii pomiędzy nauką a biznesem; ma on za zadanie pokazać, że myślenie się opłaca – nie tylko w wymiarze akademickim, ale i biznesowym.

Projekt będzie uruchomiony już w listopadzie 2011 roku i cały cykl 100h szkoleniowych oraz 21h doradztwa grupowego i indywidualnego odbywać się będzie na terenie Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny – zachęcamy zatem do skorzystania z tej ciekawej oferty.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne w sprawie projektu – odbędzie się ono we wtorek, 4 października o godzinie 15:30 w sali 13K (Kijowska 14).

Dodatkowo informacji można uzyskać u koordynatora projektu: malgorzata.luszczek@eurokreator.eu.