Wesoła Smocza Łódź WSZiB!!! Dopinguj naszej drużynie!

///
Wesoła Smocza Łódź WSZiB!!! Dopinguj naszej drużynie!
14 maj '10

Już w niedzielę 16 maja od godziny 16.00 na zakolu Wisły  wesoła drużyna w składzie: Diana Otto – kapitan drużyny, Mariusz Moniowski , Jan Skulicz, Dariusz Batycki, Głuszek Mirosław, Jakub Aksamit, Kamil Brałkowski, Martin Jasikowski, Łukasz Sordyl, Daniel Krysiak, Konrad Turczyński oraz Michał Wąsowicz będzie reprezentowała barwy WSZiB podczas I Międzyuczelnianego Wyścigu Smoczych Łodzi.

Wyścig smoczych łodzi to znakomita okazja do prezentacji środowiska studenckiego, jako wysportowanych młodzieńców zarówno wśród studentów jak i mieszkańców Krakowa. Patronat honorowy nad imprezą objął JM Rektor prof. dr hab. inż. Włodzimierz Roszczynialski.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do aktywnego kibicowania naszej reprezentacji!!!

Więcej informacji na stronie:  http://wyscigsmoczychlodzi.pl/uczelnie.php?u=inne
GO, GO –WSZiB!!! Powodzenia!

GaleriaGaleria


Skip to content