V Studencka Sesja Naukowa

V Studencka Sesja Naukowa
5 cze '23

2 czerwca 2023 roku odbyła się V Studencka Sesja Naukowa WSZiB. W Sesji wzięło udział około 120 osób w tym wykładowcy, opiekunowie Kół Naukowych działających w WSZiB oraz studenci – członkowie Kół Naukowych.

Sesję otworzył Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych dr Bartosz Banduła, prof. WSZiB. Sesję prowadziła Pełnomocnik Rektora ds. Kół Naukowych dr Justyna Michniak-Szladerba.

Jako ekspertów – praktyków gościliśmy następujących przedstawicieli świata biznesu:

• Chmielarski Robert – FP&A Operations Manager w AON
  • Gocyla Kamil – Business Consultant w Transporeon sp. z o.o.
  • Wiśniowski Daniel – Dykrektor oddziału Santander Bank Polska
  • Sztyler Karolina – Marketerka i founderka w Go Healthy Girl

Wygłoszono 8 referatów z obszarów: zarządzanie, marketing, rachunkowość, informatyka. Referaty prezentowały wysoki poziom. Prace zawierały nie tylko aspekt teoretyczny, ale także empiryczny.

Uczestnicy Sesji mają możliwość przygotowania artykułu naukowego na podstawie swojego referatu oraz sugestii ekspertów. Artykuły, po uzyskaniu pozytywnej recenzji, będą opublikowane w specjalnym wydaniu Zeszytu Naukowego WSZiB (artykuły należy przesyłać na adres j.michniak@wszib.edu.pl w terminie do 1 lipca 2023).

Ponadto redakcja czasopisma Multis Multum wybierze referaty, których tematyka odpowiadać będzie tematyce najbliższego wydania i skontaktuje się z ich Autorami, aby zaproponować publikację.

Dziękujemy za liczny udział i zainteresowanie. Zapraszamy za rok!

Pełna fotorelacja z tego wydarzenia na naszym Facebooku.