Uwolnij tysiące możliwości z Moim Stypendium!

Uwolnij tysiące możliwości z Moim Stypendium!
18 maj '21

Studia na wymarzonej uczelni, realizacja projektu artystycznego czy społecznego, rozwój sportowy, wyjazd naukowy za granicę… w tych wszystkich działaniach – i wielu innych – może pomóc stypendium. Na portalu MojeStypendium.pl znajdują się aktualne oferty stypendiów, konkursów i staży, a także rzetelne artykuły o tematyce stypendialnej oraz edukacyjnej. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla każdego.

Stypendia często kojarzą się jedynie z wyróżnieniem za dobre wyniki w nauce czy pomocą w trudnej sytuacji materialnej. Jednak to nie wszystko – w Polsce i na świecie działa wiele organizacji tworzących różnorodne programy stypendialne: od organizacji pozarządowych oferujących wsparcie dla ambitnych maturzystów z małych miejscowości, poprzez samorządowe programy dla artystów, po uniwersyteckie stypendia dla zagranicznych studentów. Bezpłatna, dostępna dla wszystkich baza stypendiów (zarówno krajowych, jak i zagranicznych), konkursów oraz staży na portalu MojeStypendium.pl pomaga znaleźć oferty odpowiadające zainteresowaniom i sytuacji życiowej danej osoby.