Uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej

Uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej
27 mar '24

Uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej Profesora Włodzimierza Roszczynialskiego założyciela i długoletniego Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości.

22 marca 2024 roku w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Tego dnia odbyła się ceremonia odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej długoletniemu Rektorowi naszej Uczelni prof. dr hab. inż. Włodzimierzowi Roszczynialskiemu oraz nadania jednej z naszych auli Jego imienia.

Ceremonia odbyła się w obecności licznych gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele władz miasta Krakowa, reprezentanci środowisk naukowych Krakowa, dyrektorzy szkół, pracownicy, studenci i współpracownicy Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości, a także przedstawiciele organizacji samorządowych, w tym Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, oraz przyjaciele i rodzina JM Rektora. Wszystkim osobom biorącym udział w naszej uroczystości składamy szczere podziękowania.

Pełna fotorelacja z wydarzenia na naszym Facebooku.