Turniej negocjacyjny

8 lut '10

W marcu wszystkich zapalonych negocjatorów (i nie tylko) czeka wielkie wydarzenie. Trzeci weekend miesiąca będzie czasem, w którym do Krakowa zjadą studenci z uczelni wyższych, aby zmagać się ze sobą i rywalizować o trofea w Ogólnopolskim Turnieju Negocjacyjnym, organizowanym przez Koło Naukowe Negocjacji BATNA, istniejące przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. W dniach 20-21 marca mury Zespołu Szkół Integracyjnych im. Janusza Korczaka, mieszczącym się przy al. Kijowskiej 3 na Kawiorach, wypełni atmosfera zdrowej rywalizacji uczestników turnieju. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju. Dokładne informacje o zapisach pojawią się na stronie Koła BATNA http://batna.wszib.edu.pl. Chętnych studentów i nie tylko, chcących dodać otuchy rywalizującym drużynom, zapraszamy do obejrzenia finału, który odbędzie się w niedzielę 21. marca około godziny 12.10 w jednej ze szkolnych sal. Wstęp jest wolny.