Turbo Weekend w WSZiB!

Turbo Weekend w WSZiB!
6 kw. '22

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości została partnerem wydarzenia Turbo Weekend organizowanego przez portal maturalni.com. Turbo Weekend to cyklu największych powtórek maturalnych, które odbywają się stacjonarnie w miastach w całej Polsce, a także online.

Turbo powtórki powstały, aby wesprzeć uczniów w trudnych przygotowaniach do egzaminu maturalnego. Podczas sześciogodzinnych zajęć maturzyści zdobędą wiedzę zgodną z wymaganiami CKE, poznają pewniaki maturalne, konkretne zadania do egzaminu i powtórzą wiedzę z całych 3 lat! Podczas Turbo Weekendu pojawią się przedmioty najczęściej wybierane przez maturzystów: język polski, matematyka, język angielski, biologia, chemia i fizyka.

W Krakowie powtórki maturalne odbywać się będą stacjonarnie przez dwa weekendy kwietnia: 09-10.04 oraz 23-24.04 w jednym z budynków WSZiB, ul. Armii Krajowej 8.

Bilety na Turbo Weekend w Krakowie dostępne są na stronie: https://maturalni.com/krakow.

Zapraszamy wszystkich chętnych maturzystów do wzięcia udziału w wydarzeniu!