Inni dają RABATY. My dajemy WIEDZĘ!

///
Inni dają RABATY. My dajemy WIEDZĘ!
13 mar '23

Teleinformatyka: trudne początki, dzień dzisiejszy i co dalej… – Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości zaprasza na kolejne spotkanie online w ramach #CyberWednesday.

Inni dają RABATY.
My dajemy WIEDZĘ!

15 marca 2023 odbyło się kolejne ciekawe spotkanie, tym razem poświęcone tematyce teleinformatyki, które poprowadził dr inż. Jerzy Jaworowski, wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Teleinformatyka jako obszar działania inżyniera i badacza.

Czym jest teleinformatyka? Jakie były początki tej dziedziny nauki i techniki? Czym zajmuje się coraz liczniejsza grupa ludzi zawodowo związanych z teleinformatyką? Co powoduje, że na rynku pracy istnieje ciągłe zapotrzebowanie na specjalistów tej dyscypliny? Cofniemy się do korzeni, by lepiej zrozumieć miejsce, w którym jesteśmy dzisiaj. By zrozumieć przełomowe zmiany będące konsekwencją dynamicznego rozwoju technologii w ostatnich trzydziestu latach. By podjąć próbę odpowiedzi na pytanie, dokąd zmierzamy? Czy warto myśleć o znalezieniu swego miejsca w tym zawodzie? Na te i wiele podobnych pytań szukaliśmy odpowiedzi podczas spotkania.

Transmisja z wydarzenia dostępna jest na YouTube WSZiB.

 


Skip to content