Targi Edukacji i Pracy 2013

Targi Edukacji i Pracy 2013
13 kwi '13

12 kwietnia 2013r.  odbyły się wnaszej uczelni Targi Edukacji i  Pracy.

Organizatorami byli: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie orazCentrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy.
Targi były okazją  do nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcą.Przedsiębiorcom umożliwiły dotarcie do szerokiego grona potencjalnychpracowników oraz do poznania ich wymagań. Zostały zaprezentowane ofertydopasowane do każdego poziomu wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

W targach udział wzięli:

Promedica 24 Kraków

– Capita Polska Sp. z o.o.

– Animator

– Prof.-us

– Uniwersal Agent

– Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

– Aterima Kraków

– Stowarzyszenie Amnesty International Polska

– STRIM Stowarzyszenie Rozwoju i IntegracjiMłodzieży

– Career Investmen

– Serco European Services

– International Coach FederationPolska

– State Street

– Pramerica Życie TUiR S.A.

– Capgemini Polska

– Grupa Unity

– Europejskie Forum Studentów AEGEE Kraków

– STARS Impresariat Fimowy

– Perfect Niezależne Doradztwo Finansowe S.A.

– OVBAllfinanz – REKROL,

– Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

– Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

– Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, CentrumInformacji i Planowania Kariery Zawodowej

– Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży

– Mobilne Centrum Informacji Zawodowej wKrakowie

– Biuro Karier WSZiB w Krakowie

PodczasTargów Pracy odbywały się indywidualne konsultacje Doradcy Zawodowego, oraz seminariatj.:

„Droga dosukcesu (kompetencje – kreatywność – kariera)” – prof. dr hab. inż. WłodzimierzRoszczynialski, JM Rektor WSZiB w Krakowie

– „Jakodnaleźć się na rynku pracy i osiągnąć sukces” – Małgorzata Mazurek, Doradcazawodowy Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Krakowie

– „Autoprezentacja– abc rozmowy kwalifikacyjnej” – mgr Aleksandra Smyczyńska, Kierownik BiuraMarketingu i PR WSZiB w Krakowie

Na Targach Pracy prezentowało się 26 firm i instytucji oraz przybyło blisko 400uczestników.

Dziękujemy za liczny udział w Targach, zapraszamy za rok!

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria