Szkolny Dzień Kariery w Wieliczce

Szkolny Dzień Kariery w Wieliczce
3 mar '23

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości wzięła udział w Szkolnym Dniu Kariery w Wieliczce, organizowanym przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Wydarzenie odbyło się 1 marca w Kampusie Wielickim, gdzie prezentowały się zarówno krakowskie uczelnie, jak i pracodawcy z Małopolski.

Uczelnię reprezentował Pan Prorektor mec. mgr Krzysztof Roszczynialski natomiast Pani Prodziekan dr Magdalena Kowalska-Musiał przeprowadziła prelekcje inaugurującą pt. „Kiedy uzyskasz efektywność realizacji celu w zespole projektowym?”. Dodatkowo prelekcje dla uczniów poprowadzili:

• mgr Kamil Kowalik – „Jak zacząć? Wykorzystaj aktywne metody  poszukiwania pracy.”
  • Magdalena Knapik-Woch – „Jak szukać pracy? Metody i narzędzia. Wskazówki dla młodych.”

Uczelnię przy stoisku reprezentowali studenci, którzy odpowiadali na liczne pytania uczestników wydarzenia.