SZKOŁA GIEŁDY KURSY

23 lis '99

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie rozpoczyna 2 grudnia 1999 r. regularne zajęcia szkoły giełdowej w formie dwudniowych kursów na dwóch poziomach ABC inwestowanie giełdowego dla początkujących ABC inwestowanie giełdowego dla zaawansowanych. Kurs podstawowy dla początkujących inwestorów obejmuje: prawne aspekty działania rynku kapitałowego w Polsce architekturę rynku kapitałowego zakładanie rachunku inwestycyjnego i składanie zleceń Kurs dla zaawansowanych inwestorów obejmuje: wskaźnikową analizę finansową przedsiębiorstwa analizę portfelową – wybór różnych instrumentów finansowych dla dywersyfikacji ryzyka analizę techniczną jako praktyczne narzędzie inwestora strategie inwestycyjne wykorzystanie programów komputerowych do analizy technicznej na przykładzie META STOCK 6.52 Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele od godziny 9-tej, w nieparzyste tygodnie miesiąca kurs podstawowy (opłata 150 zł), w tygodnie parzyste kurs zaawansowany (opłata 170 zł).Zapisy w Rektoracie WSZiB, Al. Kijowska 14. Uczestnicy kursu mogą korzystać ze sprzętu komputerowego w salni nr 5, Internetu oraz programu do technicznej analizy giełdy.Obecnie przyjmujemy zapisy na kolejną edycje, która rozpoczyna się 15 stycznia 2000 r.