Studia inżynierskie w WSZiB

///
Studia inżynierskie w WSZiB
4 cze '24

W Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości trwa rekrutacja na studia inżynierskie, które rozpoczną się od października 2024!

W ofercie m.in.  Cyberbezpieczeństwo – nowa ścieżka kształcenia na kierunku Informatyka. 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości to jedna z nielicznych uczelni niepublicznych w Krakowie nadająca swoim absolwentom tytuł zawodowy inżyniera Informatyki. Studia na tym kierunku trwają 3,5 roku i odbywają się zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Cyberbezpieczeństwo jako nowa ścieżka kształcenia oferuje możliwość rozwinięcia umiejętności w ramach analizy zagrożeń, projektowania bezpiecznych systemów oraz wdrażania mechanizmów ochrony przed atakami. Studenci w trakcie nauki zdobywają również wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do pracy w zawodzie programisty m.in. z zakresu Projektowania i tworzenia oprogramowania w jednym z najbardziej znanych języków – JAVA.  Dodatkowe moduły, umożliwiają zdobycie kompetencji w zakresie inżynierii Baz danych czy Systemów i sieci komputerowych

Logistyka to również studia inżynierskie realizowane na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych w ramach dwóch zakresów kształcenia: Systemy informatyczne w logistyce oraz Menedżer logistyki. Kierunek ten ma zapewnić studentom odpowiednie przygotowanie do pracy w dynamicznym i rozwijającym się sektorze logistycznym. Nad praktycznymi aspektami nauki czuwają specjaliści z renomowanej firmy Transporeon. Będąc strategicznym partnerem kierunku i współpracując z WSZiB, firma zapewnia najlepszym studentom unikalne możliwości odbycia praktyk i staży w swojej siedzibie w  Krakowie.

Rekrutacja trwa!


Skip to content