Studenci WSZiB na konferencji SQLDay 2013

///
Studenci WSZiB na konferencji SQLDay 2013
24 maj '13

W dniach 23-24 maja we Wrocławiu odbyła się kolejna konferencja SQLDay, organizowana przez Polish SQL Server User Group – której spotkania odbywają się w Krakowie w budynku dydaktycznym WSZiB.

Tym razem miejscem wydarzenia była część konferencyjna Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Organizację konferencji wsparli studenci naszej Uczelni: Dorota Leśniak i Grzegorz Unijewski, a także studiujący u nas w ramach programu ERASMUS: Leonardo Fabian Lanza Bardales i Guillermo Rodriguez Garcia.

Przez dwa dni konferencji niemal 200 uczestników miało możliwość wysłuchania ponad 20 technicznych sesji dotyczących programowania i administracji SQL Server. W trakcie przerw między wykładami można było porozmawiać przy kawie siedząc w wygodnych fotelach części VIP stadionu. Zaraz po zakończeniu pierwszego dnia konferencji odbyła się impreza integracyjna z muzyką na żywo, która potrwała niemal do godziny 22.

Konferencja została bardzo pozytywnie oceniona przez wszystkich uczestników – zarówno pod kątem poziomu merytorycznego sesji, jak i pod kątem organizacyjnym.

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria


Skip to content