SQLSaturday 2017

SQLSaturday 2017
18 wrz '17
W dniach 15-16.09.2017 w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie odbyła się Konferencja SQLSaturday.
Jest to organizowana na całym świecie społecznościowa konferencja, która była poświęcona platformie danych Microsoft.
Jednym z głównych partnerów i sponsorów była Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie, która była obecna przez dwa dni w formie stoiska. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ofertą studiów na kierunkach informatycznych WSZiB w Krakowie.
W pierwszym dniu Konferencji odbyły się całodniowe warsztaty prowadzone przez najlepszych ekspertów z branży, natomiast w sobotę uczestnicy brali udział w 15. podzielonych na trzy ścieżki sesjach technicznych prowadzonych przez światowych i polskich ekspertów ,
Wydarzenie to było okazją do spotkania wybitnych specjalistów oraz szansą na wygranie przygotowanych przez sponsorów nagród.

GaleriaGaleriaGaleriaGaleria