Sportowi ambasadorzy WSZiB!

Sportowi ambasadorzy WSZiB!
22 lis '22

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości rozpoczęła współpracę w zakresie sponsoringu sportowego z pasjonatami kalisteniki – Natalią Modzelewską oraz Karolem Siwek. W ramach współpracy oferuje zawodnikom wsparcie wyjazdu na zawody freestylowe „Beast of the barz”, które odbędą się 2-4 grudnia w Szwecji. Sportowi ambasadorzy WSZiB będą chcieli nieco zarazić studentów swoją pasją, pokazując, na czym polegają treningi kalisteniki jako forma aktywności absolutnie dla każdego.

Kim są sportowcy?

To czołowi zawodnicy na Polskiej scenie Street Workout! Co ich łączy? Nie tylko relacja partnerska, ale także miłość do kalisteniki! Pasjonaci treningów z masą własnego ciała, które stały się nie tylko ich ogromną pasją, ale także stylem życia.

Ich największe osiągnięcia:

Natalia

Mistrzyni Świata WSWCF World Street Workout and Calisthenics Federation 2018

Mistrzyni Polski Street Workout Poland Championships, 2017, 2018 oraz 2019

Karol

Wicemistrz Polski Street Workout Poland Championships 2021

Więcej o sportowcach znajdziecie tutaj!

Zapraszamy na nasze media społecznościowe, gdzie będziemy śledzić przygotowania do zawodów sportowych ambasadorów WSZiB.