Ruszyła kolejna edycja programu "Work and Travel USA"

3 gru '03

Samorząd Studentów rozpoczyna promocje programów wymiany studenckiej &8222;Work and Travel USA&8221;. Organizatorem projektu z ramienia rządu Stanów Zjednoczonych jest fundacja Council on International Educational Exchange (CIEE). Program stwarza tysiącom studentów z całego świata w tym również z Polski możliwość wyjazdu i podjęcia na okres wakacji legalnej pracy w USA. Od tego roku organizacją przedsięwzięcia zajmuje się Inkubator Przedsiębiorczości Aktywni.pl Sp. z o.o., który pośredniczy w załatwieniu wszystkich formalności związanych z wyjazdem. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Inkubatora. Wyjazd w ramach programu &8222;W&T USA&8221; to szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego, udoskonalenia języka angielskiego, poznania ciekawych miejsc i ludzi.