Rozwój miasta – turystyka czy przestrzeń biznesowa?

Rozwój miasta – turystyka czy przestrzeń biznesowa?
10 sty '22

Rozwój miasta – turystyka czy przestrzeń biznesowa? – Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie zaprasza na kolejną debatę w ramach wydarzenia UrbanTalk #wyznaczamykierunki Miasta.

13 stycznia o 19.00 w Hevre odbędzie się już piąta debata z cyklu UrbanTalk #wyznaczamykierunki Miasta. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości zaprosiła do dyskusji: Rafała Marek z Krakowskiej Izby Turystyki, Tomasza Darosa, Przewodniczącego Komisji Turystyki, Elżbietę Kantor, Dyrektor Wydziału ds. Turystyki Urzędu Miasta Krakowa oraz Katarzynę Wysocką, Dyrektor Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa.

Eksperci będą debatować nad pozycją Krakowa jako marki turystycznej. Goście zastanowią się nad tym, czy pandemia zmieniła oblicze Krakowa jako miasta atrakcyjnego dla biznesu oraz czy dalszy rozwój Krakowa w tym kierunku to właściwa dla niego droga.

Prowadzący spotkanie, aktywistka Izabela Chyłek, Radna Edyta Kruk oraz Wicekanclerz WSZiB dr Borys Makary, będą pytać o możliwości rozwoju turystyki bez konfliktu z mieszkańcami obszarów atrakcyjnych turystycznie m.in. Kazimierza czy Podgórza.

Debata będzie transmitowana na Facebooku i Youtubie Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią COVID19 Mieszkańcy mogą włączyć się w debatę poprzez zadawanie pytań online.

Więcej informacji na temat zielonej inicjatywy znajdziecie na stronie: www.wszib.edu.pl/urbantalk.

Zapraszamy również do obserwowania naszego wydarzenia na Facebooku!

Link do artykułu na temat debaty znajduję się TUTAJ!