Prezes AZS WSZiB Diana Otto członkiem Zarządu AZS Małopolska

Prezes AZS WSZiB Diana Otto członkiem Zarządu AZS Małopolska
9 gru '09

W murach Collegium Novum UJ  odbyła się Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza
– Walne Zgromadzenie Delegatów Akademickiego Związku Sportowego Kraków.
Wybrano nowe władze na kadencję 2009-2011 oraz podsumowano działalność władz AZS Kraków w kadencji 2007-2009 oraz. Był to rok szczególny dla stowarzyszenia, które obchodziło okrągłe urodziny 100-lecia. Nowym szefem Krakowskiego AZS został lek. wet. Lech Pankiewicz.

Do Zarządu organizującego życie sportowe dla pięciu tysięcy studentów z małopolski weszła także nasza studentka czwartego roku socjologii, Prezes KU AZS WSZiB Diana Otto.

W skład Sądu koleżeńskiego weszli:
Prof. Jan Kusiński (AGH), Dr Jacek Fuk (AGH), Mgr Janusz Wolf (UJ),
Środowiskowej Komisji Rewizyjnej:
Dr hab. Kazimierz Trybalski, prof. AGH, Dr Wojciech Folta (UP), Adam Szkaradek (AZS Kraków), Mgr Kazimierz Habrat (AZS Kraków), Mgr inż. Mirosław Boryczko (PK)

Przypominamy, iż AZS jest członkiem międzynarodowych organizacji sportu akademickiego – europejskiej EUSA (European University Sport Association) oraz międzynarodowego FISU (Fédération Internationale du Sport Universitaire).

Serdecznie gratulujemy naszej Studentce!
GaleriaGaleriaGaleria