Prelekcje dla Zespołu Szkół Poligraficzno-Medialnych

Prelekcje dla Zespołu Szkół Poligraficzno-Medialnych
11 paź '21

8 października w murach Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie odbyły się prelekcje dla uczniów z Zespołu Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza w Krakowie.

W ramach prelekcji uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą Uczelni, którą przedstawił mgr Kamil Kowalik oraz wysłuchać następujących prezentacji:

• „Kampania reklamowa WSZiB w mediach społecznościowych – o angażującym procesie pracy nad wartościami i jego efektach”, spotkanie poprowadziła dr Magdalena Kowalska-Musiał.
  • „Formy prowadzenia i opodatkowania działalności gospodarczej”, spotkanie poprowadził dr Piotr Ziarkowski.

Dziękujemy za udział w prelekcjach. Zachęcamy również pozostałe szkoły do współpracy.