Pozyskiwanie funduszy pomocowych z Unii Europejskiej

5 lis '04

Szanowni Państwo,W odpowiedzi na liczne zapytania i postulaty zgłaszane przez Studentów podjąłem decyzję o zorganizowaniu (wspólnie z Fundacją Europejskie Centrum Nowych Technologii i Innowacji Finansowych) szkolenia &8222;Pozyskiwanie funduszy pomocowych z Unii Europejskiej – jak wypełnić wniosek o dotację&8221;. Szkolenie w formie praktycznych warsztatów będzie zorganizowane w ramach Studiów Administracji Europejskiej pod patronatem minister Danuty Hübner. Z uwagi na atrakcyjność tematyki i chęć zapewnienia dostępności szkolenia dla Studentów, informuję, że Studentom i Absolwentom WSZiB przyznałem 50% zniżkę w opłatach za udział w warsztatach. Dodatkowo, z uwagi na praktyczny charakter szkolenia, uczestnicy uzyskają zaliczenie 2 tygodni obowiązkowych praktyk studenckich. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcam do udziału w szkoleniu. Szczegóły dotyczące warsztatów przesyłam w załączniku.