Powrót studentów z praktyk zagranicznych Leonardo da Vinci II

13 lis '03

Miło nam poinformować, iż 3 studentki oraz 2 studentów WSZiB zakończyło praktyki zagraniczne w ramach Projektu "Euro-wyzwanie dla studentów finansów i bankowości" Programu Leonardo da Vinci II. Studenci odbywali praktyki w działach księgowo-finansowych i bankach w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz we Włoszech.Obecnie najliczniejsza grupa beneficjentów (12 studentów) przebywa na praktykach w Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii, zaś do wyjazdu przygotowuje się ostatnia grupa 2 studentów, która wyjedzie do Londynu.O wrażeniach z pobytu na praktykach będziecie Państwo mogli przeczytać w najbliższym wydaniu Multis Multum.Już teraz gorąco zachęcamy do lektury!!!Wszystkim beneficjentom gratulujemy i życzymy sukcesów!