Ogólnopolski Turniej Negocjacyjny

///
25 maj '10

W niedzielę 23 maja w ZSOI nr 1 im. Janusza Korczaka przy al. Kijowskiej 3 w Krakowie odbył się od dawna wyczekiwany Ogólnopolski Turniej Negocjacyjny, organizowany przez Koło Naukowe Negocjacji BATNA. Konkurs zaszczycili swoją obecnością studenci  z różnych zakątków kraju.

            Tytułem a zarazem myślą przewodnią zawodów było hasło: „ Kochanie, zróbmy sobie wesele!”, co zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez młodych i pełnych wigoru uczestników.

            W konkursie wyróżniono cztery drużyny, zaś podium zdominowane zostało przez zespoły z Krakowa. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Klubu Szalonych Studentek z UEK. Drugie miejsce zdobyła drużyna Mastersów również z UEK, choć to oni właśnie zaprezentowali najlepszy i najciekawszy, a przede wszystkim precyzyjny, elastyczny i dobrze uargumentowany sposób negocjacji. Niewielka różnica punktowa przesądziła jednak o wyniku. Trzecie miejsce przypadło w udziale drużynie o nazwie Metagra z Wyższej Szkoły Europejsckiej im. ks. Józefa Tischnera. Za dobry i ciekawy styl negocjacji wyróżniono także drużynę z Częstochowy z Uniwersytetu im. Jana Długosza.

                Trud i pracę, włożone w zmagania negocjacyjne zrekompensowały nagrody książkowe oraz multimedialne. Zadbano jednak nie tylko o duszę, ale i o ciało – nagrodami były także zestawy do gry w karty.
 
GRATULUJEMY!

Skip to content