KONWENCJA UCZELNI NIEPAŃSTWOWYCH

23 lut '00

W dniach 4- 7 maja 2000 roku w Tarnowie odbędzie się I Konwencja Stowarzyszenia Pięciu Uczelni Niepaństwowych z Akredytacją – STARS. Konwencja pomyślana jest jako spotkanie kadry naukowej i studentów uczelni zrzeszonych w Związku, a także uczelni zaprzyjaźnionych ze Szkołą, która w danym roku jest jej organizatorem. Jest to swego rodzaju Święto Związku, w którym w trakcie zawodów sprtowych w ramach Spartakiady Studenckiej można sprawdzić swoją tężyznę fizyczn±, niezapominaj±c o umyśle podczas przede wszystkim konferencji: UCZELNIA NASZYCH MARZEŃ. Święto, w którym wieczorne spotkania w kafejkach pozwolą na wzajemne poznanie po to aby w trakcie Wielkiego Rodzinnego Pikniku stworzyć niepowtarzalną atmosferę, oczywiście z pomocą Macieja Kuronia – mistrza ceremonii gotowania 800 litrowego żuru, występów zespołu Kapela i kina pod chmurką, a w nim przebojów polskiej komedii wojennej pod hasłem – Polska Droga do NATO. Na podstawie doświadczeń lat ubiegłych (w poprzednich latach podobny ale tylko przewidziany dla naszych studentó Piknik zgromadził około 200 studentów) możemy być pewni, że ostatni uczestnicy opuszczą teren Uczeni wraz z wschodzącym słońcem, które uniemożliwi oglądanie filmów, czynią z nocy dzień.Jak to zwykle bywa, poza Maciejem Kuroniem (rok temu przyrządził 500 kg bigosu) zjawią się różni niespodziewani goście – przyjaciele naszych uczelni, którzy uświetnią naszą rodzinną imprezę. Program Konwencji 4 maja 2000 r. (czwartek) godz 16.00 uroczyste otwarcie I Spartakiady Studenckiej stadion KS. „Błękitni” ul. Piłsudskiego 32 w Tarnowie godz 16.30 mecz piłki nożnej godz 17.00 mecz piłki siatkowej (prot. losowania) sala gimnastyczna SOSzW ul. Romanowicza 32 godz 20.00 spotkania w Klubie Studenckim „Przepraszam”, kafejkach, restauracjach w obrębie rynku w Tarnowie 5 maja 2000 r. (piątek) godz 8.30 piłka siatkowa sala gimnastyczna SOSzW godz 9.00 piłka nożna stadion sportowy KS. „Błękitni” godz 9.30 piłka koszykowa hala UNII Tarnów – Mościce godz 10.00 tenis ziemny korty tenisowe UNII Tarnów – Mościce godz 11.00 – 13.00 Konferencja: Uczelnia naszych marzeń uczestnikami konferencji będ± studencii pracownicy dydaktyczni poszczególnych Uczelni. Każda ze szkół jest proszona o przygotowanie dwóch referatów (max 15 minut) godz 15.00 piłka nożna stadion KS „Błękitni” godz 15.30 piłka siatkowa sala gimnastyczna SOSzW godz 16.00 piłka koszykowa hala UNII Tarnów godz 15.30 szachy tarnowski Rynek godz 15.30 tenis ziemny korty UNII Tarnów godz 15.30 tenis stołowy WSB ul Kochanowskiego 30 godz 15.30 pływanie basen kryty UNII Tarnów, ul. Traugutta 5a godz 19.00 kolacja integracyjna – uroczyste podpisanie aktu założycielskiego STOWARZYSZENIA UCZELNI NIEPAŃSTWOWYCH STARS uczestnicy Spartakiady i uczestnicy konferencji – siedziba WSB w Tarnowie godz 20.00 soptkania – dyskoteka Klub Studencki „Przepraszam” – kafejki, restauracje w obrębie tarnowskiego Rynku 6 maja 2000 r. (sobota) godz 9.00 FINAŁY piłka nożna piłka siatkowa pilka koszykowa godz 13.00 obiad – WIELKI RODZINNY PIKNIK godz 14.00 zawody sportowe na wesoło godz 17.00 uroczyste zakończenie I Spartakiady Studenckiej godz 19.00 koncert zespołu KAPELA godz 22.00 – … Noc Filmowa – KINO POD CHMURKˇ 7 maja 2000 r. (niedziela) wyjazd uczestników W spotkaniu udział wezm±:Bielska Wyższa Szkoła Biznesu i Informatyki, Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym S±czu Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie, Schola Posnaniensis – Wyższa Szkoła Sztuki Stosowanej w Poznaniu, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach, City University Bratislawa, Bayerische Beamtnefachhoschule w Hof, Wyższa Szkoła Biznesu w Tarnowie.