Koniec sezonu Akademii Golfa AZS

///
Koniec sezonu Akademii Golfa AZS
27 paź '10

W ubiegłym tygodniu za namową grupy studentów by po raz ostatni w tym sezonie zagrać w golfa, pojechaliśmy by oficjalnie zamknąć kolejny już sezon Akademii Golfa AZS WSZiB. Tuż przed naszym przyjazdem do Paczółtowic dowiedzieliśmy się, iż kilka minut wcześniej padał tam śnieg. Niewzruszeni studenci machali kijami przez półtorej godziny, nie zważając na warunki atmosferyczne.

Akademia Golfa to jedna z rekreacyjnych sekcji Akademickiego Związku Sportowego naszej Uczelni, która cieszy się ogromnym powodzeniem. Studenci już od kilku lat pod okiem instruktorów, na jednym z najlepszych pól golfowych w Polsce uczą się tej elitarnej gry, która zdobyła już niezwykłą popularnością na całym świecie.

Dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji  spróbować swoich sił na polu golfowym KRAKOW VALLEY GOLF & COUNTRY CLUB mamy dobrą wiadomość. W okresie zimowym organizujemy wyjazdy na skutery śnieżne w malowniczej scenerii podkrakowskiego pola golfowego. Z niecierpliwością więc oczekujemy na pierwszy śnieg.  Więcej informacji na temat skuterów śnieżnych pojawi się na naszej stronie internetowej www.azs.wszib.edu.p l wraz z pierwszymi  oznakami zimy.
Do zobaczenia,
GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria


Skip to content