Konferencja SQLSaturday w Bania Luce

Konferencja SQLSaturday w Bania Luce
9 lis '18

3 listopada odbyła się kolejna konferencja z cyklu SQLSaturday podczas której w roli prelegentów występowali wykładowcy Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Wydarzenie miało miejsce w zachodniej części Bośni i Hercegowiny – Bania Luce, w salach tamtejszego uniwersytetu.

Marcin Szeliga przedstawił sesję dot. usług Cognitive Services i lokalizowania przedmiotów na obrazach, a Tomasz Libera przedstawił najnowsze możliwości usługi Azure SQL Data Warehouse pozwalające tworzyć wysoce skalowalne hurtownie danych w chmurze.

Strona domowa wydarzenia: www.sqlsaturday.com/791

SQLSaturday to cykl konferencji organizowanych na całym świecie pod patronatem organizacji PASS, dotyczących platformie danych Microsoft. Na początku roku 2019 planowana jest kolejna konferencja z cyklu SQLSaturday w Polsce – po raz drugi w Krakowie! sqlsaturday.com/824/