Koła Naukowe WSZiB

Koła Naukowe WSZiB
21 kwi '21

W Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie już od lat funkcjonują Studenckie Koła Naukowe, które pozwalają rozwijać zainteresowania naszych studentów. Działania prowadzone na rzecz Kół umożliwiają poszerzenie wiedzy oraz zdobycie nowych umiejętności z różnych dziedzin. Studenci w ramach Kół Naukowych mogą uczestniczyć w ciekawych projektach, szkoleniach, warsztatach czy konferencjach naukowych, które odpowiadają ich zainteresowaniom. Koła Naukowe dają również możliwość nieograniczonego rozwoju i zdobycia cennych doświadczeń.

Koła Naukowe WSZiB:

Nazwa Koła Naukowego Opiekun Koła   Naukowego Data spotkań
Koło Marketingowe mgr inż. Joanna   Brandys praca koła odbywa się w systemie   projektowym
 Koło Naukowe Przedsiębiorczości mgr Kamil Kowalik wtorek 17:30 – 19:00 (co 2 tygodnie)
 Koło Naukowe Negocjacji BATNA mgr Joanna Dreżewska wtorek 18:00 – 19:30 (co 2 tygodnie)
 Koło Cyberbezpieczeństwa inż. Kajetan Miś wtorek 17:00 -19:00 (co 2 tygodnie)

Każdy Student WSZiB może zostać członkiem wybranego Koła Naukowego wystarczy, że zgłosi się do opiekuna danego Koła za pośrednictwem systemu SUSZI.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.wszib.edu.pl/studenci/kola-naukowe/