Jedni się zastanawiają, a my prowadzimy zajęcia!

Jedni się zastanawiają, a my prowadzimy zajęcia!
29 kwi '20

Ostatnio w prasie codziennej pojawiły się wywiady z pracownikami innych uczelni, którzy zastanawiają się czy i jak działać w czasach epidemii – w jaki sposób prowadzić wykłady, ćwiczenia, obrony czy egzaminy… My się nie zastanawiamy – my wiemy jak!
Od momentu zawieszenia zajęć w formie F2F  prowadzimy kształcenie zdalne – w 95% oparte o autorskie rozwiązania informatyczne zintegrowane z MS Teams. Dzięki temu, że posiadamy odpowiednią infrastrukturę informatyczną, która pozwala przenieść dydaktykę w przestrzeń wirtualną, nasi wspaniali wykładowcy prowadzą zdalnie wykłady, ćwiczenia, a nawet laboratoria. Zajęcia e-learningowe są również nagrywane i archiwizowane – tak, aby studenci mieli do nich dostęp w każdej chwili! Jesteśmy także przygotowani do przeprowadzenia sesji egzaminacyjnej w tych nietypowych warunkach.
Od drugiej połowy marca systematycznie odbywają się  również zdalne egzaminy licencjackie, inżynierskie i magisterskie.
Potrafimy i lubimy uczyć – robimy to w każdych warunkach, wykorzystując nasze zaplecze informatyczne, jak też zespół fantastycznych fachowców!