Java Web Developer – ostatnie wolne miejsca!

///
Java Web Developer – ostatnie wolne miejsca!
24 sie '20

Jeśli chcesz skorzystać z oferty studiów podyplomowych Java Web Developer, to masz ostatnią szansę! Zostało już tylko kilka wolnych miejsc na te wyjątkowe studia podyplomowe odporne na kryzys. Dlatego warto już teraz wypełnić ankietę rekrutacyjną i dostarczyć do nas dokumenty. Jeśli jesteś na etapie wyboru informatycznych studiów podyplomowych w Krakowie, to skorzystaj z oferty WSZIB.

Po pierwsze jesteśmy jedyną uczelnią niepubliczną  w Krakowie, posiadającą uprawnienia do prowadzenia kierunku Informatyka! To ważna informacja, bo nasze studia podyplomowe bardzo mocno bazują na wiedzy, umiejętnościach praktycznych oraz kompetencjach wykładowców posiadających background techniczny!

Po drugie program naszych studiów został zaprojektowany przez praktyków posiadających ogromne doświadczenie zawodowe i umiejętności dydaktyczne – patrz programPodczas nauki będziesz współpracował z wykładowcami, którzy na co dzień tworzą rozwiązania typu Enterprise/ERP i to w językach programowania, których uczą.

Po trzecie nasze efekty uczenia bazują na naukach technicznych – i to dlatego, że posiadamy odpowiednie uprawnienia i akredytacje!

Jeśli decydujesz się na wybór studiów podyplomowych, to sprawdź dostępne oferty i nie daj się oszukać! Zapraszamy do rekrutacji!


Skip to content