Jak otworzyć i rozpocząć sprzedawać produkty w swoim sklepie internetowym ?

Jak otworzyć i rozpocząć sprzedawać produkty w swoim sklepie internetowym ?
11 paź '21

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie wspólnie z Quality Score zaprasza na webinar z zakresu e-commerce pt.: „Jak otworzyć i rozpocząć sprzedawać produkty w swoim sklepie internetowym bez ponoszenia ryzyka inwestycji pieniędzy?”.

Spotkanie odbędzie się 14.10.2021 (czwartek), o godzinie 14:00 w formie zdalnej przy wykorzystaniu platformy MS Teams.

W czasie szkolenia poznasz odpowiedzi na następujące pytania:

• Jak otworzyć swój pierwszy sklep internetowy bez ponoszenia kosztów kupna produktów?
• Czym jest dropshipping i jak rozpocząć sprzedaż w e-commerce w tym modelu biznesowym?
• Jak możesz sprzedawać produkty bez konieczności tworzenia sklepu internetowego?
• Jak wykonać badanie rynku i odnaleźć swoją niszę, w której chcesz sprzedawać produkty?
• Czy potrzeba inwestować i rozwijać stronę sklepu internetowego?
• Jak zwiększyć ruch i ilość osób odwiedzających nasz sklep – Google Ads, SEO, Allegro?
• Czy warto korzystać z platform e-commerce chcąc sprzedawać w swoim sklepie internetowym?
• Jak zautomatyzować proces sprzedaży w swoim sklepie internetowym?
• Jakie błędy są najczęściej popełniane przy prowadzeniu sklepu internetowego?

Darmowy webinar poprowadzi trener i pasjonat e-commerce w wersji smart – Andrzej Zieliński.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na naszym Facebooku!