IV Studencka Sesja Naukowa

IV Studencka Sesja Naukowa
8 kw. '22

Dziekan Wydziału Zarządzania, Finansów i Informatyki prof. WSZiB, dr Bartosz Banduła oraz Pełnomocnik JM Rektora ds. Kół Naukowych dr Justyna Michniak-Szladerba mają przyjemność zaprosić na IV Studencką Sesję Naukową WSZiB, która odbędzie się 2 czerwca 2022 z wykorzystaniem MS Teams.

Jak co roku, Studenci – członkowie kół naukowych wygłoszą referaty, a zaproszeni Goście – praktycy opatrzą je komentarzem, który pozwoli na dalszy rozwój pracy badawczej.

Obszary naukowe, w których będą mieścić się wygłaszane referaty to:

• zarządzanie,
  • finanse i rachunkowość,
  • informatyka.

Studenci – członkowie kół naukowych, chcący wziąć udział w Sesji powinni do dnia 23 maja 2022 przesłać temat oraz treść swojego referatu wraz ze wskazaniem obszaru naukowego na adres mailowy: jumichni@wszib.edu.pl

Udział w Sesji jest darmowy!

Co więcej, redakcja magazynu studenckiego Multis Multum wybierze najciekawsze tematy referatów i zaproponuje Autorom ich publikację.

Szczegółowy program Sesji zostanie przesłany po zebraniu wszystkich zgłoszeń.

Ponadto, Uczestnicy Studenckiej Sesji Naukowej mają możliwość publikacji artykułu naukowego w specjalnym wydaniu Zeszytu Naukowego WSZiB.

Termin przesyłania zgłoszeń: 23 maja 2022 na adres mailowy jumichni@wszib.edu.pl

Termin przesyłania treści artykułów: 1 lipca 2022 na adres mailowy jumichni@wszib.edu.pl

Opłaty: 200 zł (+VAT 27%) bez tłumaczenia na j. angielski.

Termin wniesienia opłaty: po zaakceptowaniu artykułu do druku przez Radę Naukową Zeszytu Naukowego WSZiB.